Гідравліка Gemma на КПП Volvo astronic (бак алюм.)

Гідравліка Gemma на тягач Volvo

У комплект входить:

- Шестеренний насос 82 л / хв.
- Вал відбору потужності.
- Коробка відбору потужності.
- Розподільчий клапан 140 л / хв.
- Бак гідравлічний 160 л.
- Пневматичний пульт управління.
- Шланги високого тиску 2 шт.
- Шланг низького тиску 1 шт.
- Трубка пластикова 6 мм.


Наша компанія займається продажем комплектів гідравліки на тягач та запасних частин гідравлічних механізмів. Купуючи нову гідравліку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном 12 місяців на всі комплектуючі всього комплекту.

Придбати повний комплект одноконтурной або комплект двухконтурной гідравліки для всіх видів автомобілів та спецтехніки можна в Києві, Одесі, Львові, Рівному та інших містах України. Ми працюємо тільки з великими виробниками з усього світу. Також проводиться якісна установка гідравліки на самоскид у нас на СТО або з виїздом до Вас! Ми пропонуємо послуги сертифікованого фахівця з установки гідравліки на тягач по всій Україні. У нас ви знайдете не тільки оригінальну продукцію європейських виробників HYVA (Хіва), Hiposan (Хіпосан), Gemma (Гема), Binotto (Бінотто), OMFB, Aber (Абер), Casappa (Касаппа), Bezares (Безарес), ATOS (NAMSA), Bosch Rexroth (Бош Рексрот), Danfoss (Данфосс), Eaton, Hydac (Хюдак), Kawasaki (Кавасакі), Parker (Паркер), Penta (Пента), але і їх аналоги такого ж якості. Гарантія якості! Установка гідравліки на тягачі в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Рівного та ін. Доставка в будь-який регіон України! "АВМ Груп Україна - №1 в Україні.

Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com