Гідравліка на тягач RENAULT ZF (бак алюм.)

Комплект гідравліки на тягач RENAULT з коробкою передач ZF

Як правило, вантажні автомобілі з заводу не комплектуються гідравлічними системами. Установка гідравліки відбувається індивідуально, відповідно до цілей власника автомобіля. Комплект гідравліки на тягач RENAULT з коробкою передач ZF дає змогу значно розширити функціональні можливості вантажного автомобіля. З його допомогою тягач можна переобладнати в сміттєвоз, самоскид або будь-який інший вид спецтехніки.

Комплект складається з основних компонентів, необхідних для гідрофікації тягача:

- шестеренчастий насос (82 л / хв);
- вал відбору потужності;
- коробка відбору потужності (КВП);
- розподільний клапан (140 л / хв);
- бак гідравлічний (160 л);
- пневматичний пульт управління;
- шланги високого тиску (2 шт.);
- шланг низького тиску (1 шт.);
- трубка пластикова (6 мм);
- швидкознімна муфта.

Також передбачено всі необхідні хомути і з'єднання для комплекту. Механізм має ряд переваг:

- Міцні та надійні матеріали. Деталі виготовляють з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність всіх гідравлічних компонентів.
- Точність виконання кожного елемента. Механізм працює злагоджено, забезпечуючи високу продуктивність.
- Незначна ймовірність злому. Всі гідравлічні компоненти розраховані на тривалу постійну роботу. Для створення оптимальних експлуатаційних умов потрібно правильно підібрати і встановити гідравлічну систему.

Простота в обслуговуванні. Механізм працюватиме протягом декількох років без технічного обслуговування і заміни комплектуючих.

Наша компанія пропонує сертифіковані комплектуючі надійних фірм-виробників — Binotto, Aber, Hyva, Hiposan, Gemma та ін. На сайті представлені функціональні комплекти гідравліки, що складаються з повного набору компонентів, а також окремі деталі. Комплект гідравліки на тягач RENAULT з коробкою передач ZF прослужить набагато довше, ніж деталь б/у. Зупинивши вибір на невикористаній раніше гідравліці, Ви купуєте товар з більш тривалим терміном експлуатації і максимальною працездатністю. На випадок несправностей передбачена гарантія. Всі деталі проходять попередню перевірку. Доставка замовлень здійснюється по Києву і в інші міста України.

Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com