Гідравліка на тягач SCANIA GR 900
 
1400$ 
 
Гідравлічне обладнання на тягач Сканія (до 2007 р.в.)


 
У комплект поставки входить:

 
- Шестеренний насос 82 л / хв.
- Коробка відбору потужності GR900
- Розподільчий клапан 140 л / хв.
- Бак гідравлічний алюмінієвий сігара 170 л.
- Пневматичний пульт управління.
- Шланги високого тиску 2 шт.
- Шланг низького тиску 1 шт.
- Трубка пластикова 6 мм.


 
Наша компанія займається продажем комплектів гідравліки на тягач та запасних частин гідравлічних механізмів. Купуючи нову гідравліку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном 24 місяці на всі комплектуючі всього комплекту.
Придбати повний комплект одноконтурной або комплект двухконтурной гідравліки для всіх видів автомобілів та спецтехніки можна в Києві, Одесі, Львові, Рівному та інших містах України. Ми працюємо тільки з великими виробниками з усього світу.
Также производится качественная установка гидравлики на самосвал у нас на СТО или с выездом к Вам! Мы предлагаем услуги сертифицированного специалиста по установки гидравлики на тягач по всей Украине.


 
У нас ви знайдете не тільки оригінальну продукцію європейських виробників HYVA (Хіва), Binotto (Бінотто), OMFB, Aber (Абер), Casappa (Касаппа), Bezares (Безарес), ATOS (NAMSA), Bosch Rexroth (Бош Рексрот), Danfoss (Данфосс), Eaton, Hydac (Хюдак), Kawasaki (Кавасакі), Parker (Паркер), Penta (Пента),Hiposan(Хипосан), Gemma (Гема) але і їх аналоги такого ж якості.
Гарантія якості! Установка гідравліки на тягачі в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Рівного та ін. Доставка в будь-який регіон України!
" АВМ Груп Україна" - №1 в Україні.