Коробка відбору потужності VOLVO R5

 

 

Справна і стабільна робота автомобільної техніки — результат використання якісних деталей. Коробка відбору потужності VOLVO R5 передає обертання від двигуна на навісне обладнання. Вона не бере участі в русі машини. Дає можливість гідравлічному обладнанню стабільно працювати без монтажу додаткового мотора. Потужність КВП становить 22.3 Hp, швидкість — 675 об / хв. Конструктивна простота — одна з головних особливостей деталі. Вона розрахована на постійну роботу протягом декількох років. Правильно підібрана і встановлена ​​коробка відбору потужності працює довгий час без обслуговування і заміни комплектуючих. Коробка відбору потужності VOLVO R5 має ряд переваг:

 

 

Агрегат виготовлено з якісних матеріалів, що гарантує його міцність і довговічність. Для проведення обслуговування не потрібно володіти спеціальними знаннями. Відремонтувати деталь не складе труднощів навіть у польових умовах, маючи на руках мінімальний набір інструментів. Коробка відбору потужності відрізняється компактним розміром. Тому її можна встановити прямо на КПП. Сумісні моделі коробок передач — R 51-R / SR 52 / R52. Підходить для таких серій автомобілів Вольво — VOLVO F 0-F 86-F 88-F 1233. Наша компанія продає нові високоякісні комплектуючі європейських виробників — Binotto, Binox, Hyva, UMC, Gemma та інших надійних брендів. Фахівці допоможуть підібрати деталі, які ідеально підходитимуть для Вашого вантажного автомобіля. Нова коробка відбору потужності VOLVO R5 буде служити набагато довше, ніж деталь у стані колишнього вживання. Зупинивши вибір на невикористаній раніше гідравліці, Ви купуєте товар з більш тривалим терміном експлуатації. На випадок несправностей передбачена гарантія. Доставка замовлень здійснюється по Києву і в інші міста України.

 

 
Загальні характеристики
Код Крутний момент Потужність (100 обертів /хв) Швидкість Передача Вага Підключення      Команда Обертання
745022   24 Kgm    22,3 Hp 675 обертів /хв       5/6 12 kg         Хвіст Пневматичний лівий - UNI

 

Головна КПП Машини, на яких використовується
R 51-R / SR 52 / R52 VOLVO F 0-F 86-F 88-F 1233

 

 

Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com