Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Поршневі насоси

Поршневі насоси залишаються найбільш затребуваним типом гідравлічних помп, що застосовуються в гідравліці вантажівок, тягачів і спецтехніки. Це пояснюється їхньою високою працездатністю, надійністю, простотою обслуговування та відносно невисокою ціною. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна ви можете купити поршневі насоси в різних модифікаціях від перевірених європейських виробників із гарантією якості.

Аксіально-поршневий гідравлічний насос 81 л / хв Gemma від АВМ Груп

Як працює поршневий насос

Поршневі насоси – це гідравлічні помпи прямого витіснення, які використовують тиск рідини, що створюється за рахунок зворотно-поступального руху поршня.

У таких агрегатах використовується механізм (зазвичай обертальний) для створення зворотно-поступального руху вздовж осі, який потім створює тиск у робочому циліндрі, щоб пропустити рідину через насос. Тиск у камері пускає в хід клапани, як на всмоктування, так і на нагнітання.

Блок циліндрів, що містить поршні, які переміщаються всередину і назовні, розміщений всередині поршневого насоса. Саме рух цих поршнів забирає масло з порту подачі, а потім виштовхує його через вихідний отвір.

Кут похилої шайби, по якій кінець поршня, що ковзає, впирається в вал, визначає довжину ходу поршня. Поки похила шайба залишається нерухомою, блок циліндрів, що охоплює поршні, обертається разом із вхідним валом насоса.

Обсяг насоса визначається загальним обсягом його циліндрів.

Типи поршневих насосів

Існує багато типів поршневих насосів, але всі вони використовують, принаймні, один поршень, що рухається в замкнутому циліндрі, а найбільш поширені конструкційні типи агрегату – аксіально-поршневий і радіальний.

Аксіально-поршневий насос

Аксіально-поршневі насоси містять ряд поршнів, прикріплених до циліндричного блоку, які рухаються в тому ж напрямку, що і центральна лінія блоку (в осьовому напрямку).

Радіальний насос

Радіальні насоси містять поршні, розташовані у вигляді колісних спиць навколо циліндричного блоку. Приводний вал обертає циліндричний блок, який штовхає або зміщує поршні, викликаючи стиснення та розширення робочого середовища, а ексцентриситет між корпусом поршня і осьовими лініями блоку циліндрів визначає хід поршня.

Обидва типи насосів мають низький рівень шуму, дуже високі навантаження на найнижчих швидкостях і високий ККД.

За принципом роботи поршневі насоси бувають односторонньої та двосторонньої дії. Насоси односторонньої дії мають по одному клапану на кожному кінці, де всмоктування та нагнітання відбуваються в протилежних напрямках. У двосторонніх моделях використовуються два клапана, що забезпечують всмоктування та нагнітання в обох напрямках.

Як вибрати поршневий насос

При виборі гідромашини слід враховувати основні характеристики:

 • витрати;
 • робочий об'єм;
 • тиск;
 • номінальну потужність;
 • вихідний діаметр;
 • робочу температуру.

Матеріал вироби слід вибирати в залежності від способу застосування. Матеріали підстави корпусу агрегату і циліндра мають бути досить міцними для безперервної роботи, наприклад, у тягачах або самоскидах, а також витримувати умови навколишнього середовища.

Переваги та недоліки поршневого насоса

Поршневі гідронасоси мають широкий діапазон тисків, а робочий тиск можна контролювати без впливу на швидкість потоку. Інші переваги:

 • високий ККД;
 • постійна швидкість нагнітання;
 • зміна тиску і швидкість нагнітання мінімально впливають на продуктивність;
 • можуть перекачувати в'язкі рідини, наприклад, щільні масла, якщо клапани правильно спроектовані.

Є у плунжерів і недоліки. Агрегати цього виду вимагають істотних витрат на експлуатацію та обслуговування через те, що механічні частини схильні до зносу. Зазвичай важкі та громіздкі за рахунок присутності колінчастого вала, який приводить у дію насос.

Чому варто купити поршневий насос в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

Ми пропонуємо широкий вибір поршневих насосів різної модифікації для тягачів, самоскидів та іншої спецтехніки. Наші переваги:

 • оригінальна продукція європейських брендів: OMFB, Aber, Bosch Rexroth, Hydac, Kawasaki і інших;
 • низькі ціни на товари, акції та знижки для покупців;
 • гарантія 12 місяців на всю продукцію;
 • доставка замовлень по Києву та всій території України;
 • послуга професійної установки устаткування на власній СТО або на виїзді.

У нас можна купити поршневі насоси і будь-які комплектуючі високої якості від відомих виробників.

Умови оплати та доставки

Ви можете оплатити обраний товар:

 • через LiqPay за номером рахунку, відправленим на email;
 • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб).
 • Оплата доставки здійснюється окремо і не входить у вартість товару.
   

Професійне встановлення поршневого насоса

Встановлення плунжерної помпи – робота для фахівців. Від якості монтажу гідравлічного обладнання залежить надійність і вірність роботи всієї гідравлічної системи машини.
Наші фахівці виконають професійний монтаж поршневого насоса в сервісному центрі компанії або на виїзді в зручному для вас місці. В результаті ви отримаєте готовий до експлуатації агрегат, встановлений, налаштований і протестований для роботи у вашій техніці.
Замовте поршневий насос із професійною установкою – зателефонуйте нам або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті.