Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Вали відбору потужності

 Вал відбору потужності – це ключовий елемент гідравлічної системи будь-якої машини, без якого вона просто не зможе функціонувати. Саме тому дуже важливо вибрати відповідний КПП, надійний і якісний ВВП.

Інтернет-магазин АВМ Груп Україна пропонує оригінальні вали відбору потужності від світових виробників для вантажівок, тягачів, самоскидів та інших видів техніки.

Вал відбору потужності Volvo SR 1700 AVM Груп Україна

Типи валів відбору потужності

Вал відбору потужності (ВВП) – це вузол машини, який передає потужність від двигуна до навісного устаткування. Встановлюється в тракторах, на вантажівках і самоскидах. Стандартним є ВВП, що забезпечує 540 об/хв незалежно від передачі, на якій працює транспортний засіб. Також використовуються швидкості 1000 або 750 обертів на хвилину.

Режими роботи приводу ВВП:

 • залежний;
 • незалежний;
 • синхронний;
 • напівнезалежний.

Незалежний ВВП включається через двоступеневу муфту або додатковий важіль.

Двоступенева муфта – коробка відбору потужності (КВП) – використовується для відключення приводної системи машини і ВВП, при цьому вона управляється однією педаллю, а відключення забезпечується окремими системами. Вона працює таким чином, що натискання на зчеплення наполовину відключає приводну систему без відключення ВВП. Тільки повне натискання на муфту вимикає вал відбору потужності.

Залежний привід вала конструктивно більш простіший за незалежний, але обмежений у роботі при вимкненому зчепленні. При використанні напівнезалежного приводу включення / вимикання ВВП не є можливим під час руху автівки.

Синхронний режим заснований на передачі обертання від головної передачі, яка є сумісною зі швидкістю руху транспортного засобу.

Більшість сучасної техніки допускає використання багаторежимного вала відбору потужності, частота обертання якого регулюється за допомогою трансмісій: ступінчастих і безступінчастих.

Вибір гідравлічного вала відбору потужності

Правильний ВВП може бути визначений і підібраний лише з урахуванням робочого навантаження. Можна згрупувати агрегати за трьома основними видами робочого навантаження:

 • короткочасні робочі навантаження – менше 15 хвилин (самоскиди, крюкові навантажувачі, вантажний автотранспорт);
 • середньострокові робочі навантаження – понад 15 хвилин, але менше 30 хвилин (крани, автоцистерни, сміттєвози);
 • тривалі робочі навантаження – понад 30 хвилин (пожежні машини, бензовози).

З огляду на робоче навантаження, при виборі вала відбору потужності слід керуватися такими характеристиками:

 • модель коробки передач;
 • тип застосування (значення Нм);
 • необхідна продуктивність (якщо є).

ВВП можна безпосередньо під'єднати до гідравлічних, шестеренних або поршневих насосів залежно від вимог монтажу, використовуючи готовий монтаж-комплект. Але краще за все довірити установку валу відбору потужності професіоналам.
Фахівці компанії АВМ Груп Україна займаються установкою гідравліки на тягачі, самоскиди та спецтехніку в сервісному центрі або на виїзді, гарантуючи правильність монтажу і роботи обладнання.

Переваги покупки ВВП в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

Ми співпрацюємо з виробниками обладнання, запчастин і аксесуарів відомих марок вантажівок: DAF, MAN, Volvo, Mercedes, Renault, КАМАЗ, тому пропонуємо своїм клієнтам якісну продукцію за найкращою ціною. Наші переваги:

 • уся продукція сертифікована і відповідає європейським стандартам;
 • доставка по Києву та до інших міст України з гарантією збереження товару;
 • послуга професійної установки на власній СТО або на виїзді.

У нас ви можете купити не тільки якісні вали відбору потужності, а й інші комплектуючі для різних видів техніки.

Оплата і доставка

Оплата покупки можлива:

 • через LiqPay за номером рахунку, відправленого на email;
 • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Вартість доставки формується компанією-перевізником і розраховується окремо від ціни замовлення. Сплачується покупцем.

Купуйте гідравлічний вал відбору потужності європейської якості за українською ціною з доставкою і професійною установкою – зателефонуйте нам або залиште заявку на зворотний дзвінок у спеціальній формі на сайті.