Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Розподільники/Клапана

Розподільні клапани – важливий елемент гідравліки, без якого неможливо регулювання витрат робочої рідини і тиску в системі. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна ви можете купити гідророзподільники від перевірених виробників з гарантією якості.

Моноблочний розподільник PD 120л 6 секцій від АВМ Груп

Що таке гідравлічний розподільник

Гідравлічний клапан – це механічний пристрій, що використовується для регулювання потоку рідини у гідравлічному контурі або системі. Він застосовується для повного закриття лінії, для перенаправлення робочої рідини під тиском або для контролю рівня потоку в певну область.

Завдання гідравлічних клапанів

Найчастіше розподільники бувають одно- і двосекційними,але можуть мати і до шести секцій, можуть управлятися вручну або автоматично за допомогою фізичної, механічної, пневматичної, гідравлічної або електричної активації. Клапани виконують три типи завдань із управління різними характеристиками поведінки рідини у гідравлічній системі.

Регулювання гідравлічного тиску

Клапани використовуються для регулювання тиску рідини, що проходить через систему, і підтримки тиску на необхідному рівні. Вони призначені для роботи в заданому діапазоні тиску і відіграють ключову роль у запобіганні підвищення тиску, що може привести до витоку робочої рідини або розриву насосно-компресорних труб. Вони також використовуються для підтримки заданого тиску в частині гідравлічного контуру.

Управління швидкістю потоку

Клапани управління гідравлічним потоком використовуються для регулювання витрати робочої рідини в системі. Вони мають порт, який можна регулювати, щоб змінювати прохідний перетин і забезпечити зміну швидкості потоку. Прикладом того, як цей тип гідравлічного клапана може використовуватися, є схема роботи циліндрів і приводів. Швидкість руху цих пристроїв безпосередньо залежить від швидкості потоку робочої рідини – зменшення швидкості потоку знижує швидкість їх роботи і навпаки.

Різні типи клапанів включають фіксовані регулюючі клапани, дросселируючі клапани управління потоком і регулюючі клапани з компенсацією тиску. Механізм управління потоком в цих установках змінюється в залежності від механічної конструкції клапана.

Розподіл потоку

Гідророзподільники використовуються для направлення гідравлічної рідини в контурі або системі до різних пристроїв по мірі необхідності. Вони перемикаються між дискретними положеннями, такими як висування, втягування або нейтральне положення, наприклад, для управління гідроциліндром. Також можуть переходити в проміжній стан, в такий спосіб їх можна використовувати для управління швидкістю, напрямком або прискоренням приводу.

Проста форма дискретного гідравлічного гідророзподільника – це бінарний клапан, який або блокує, або пропускає потік рідини. Більш складні гідророзподільники можуть мати кілька отворів, оскільки переміщують рідину між різними отворами для подачі в пристрої. В результаті вони характеризуються стандартною системою нумерації, що складається з двох числових значень, таких як 2/2 або 4/3. Перше число в цій системі визначає кількість отворів для рідини, які містить клапан, а друге число вказує на кількість станів або положень клапана.

Чому варто купити розподільник в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

Ми пропонуємо широкий вибір гідравлічних клапанів для тягачів і спецтехніки. Наші переваги:

  • оригінальна продукція відомих брендів;
  • вигідні ціни на товари, акції та знижки для покупців;
  • доставка замовлень по Києву і всій території України;
  • встановлення гідравліки на власній СТО або на виїзді.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити гідророзподільники, а також гідроциліндри, поршневі насоси, вали відбору потужності та інше обладнання за ціною від виробника з 12-місячної гарантією.

Умови оплати та доставки

Оплатити товар можна кількома способами:

  • через LiqPay за номером рахунку, відправленому на e-mail;
  • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
  • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Оплата доставки здійснюється окремо і не входить у вартість товару.

Професійна установка гідравліки

Щоб гідравліка працювала правильно і безвідмовно, її необхідно правильно встановити і налаштувати. Наші фахівці виконають професійний монтаж гідравліки у сервісному центрі компанії АВМ Груп Україна або на виїзді в зручному для вас місці.

Замовте гідравлічний клапан, шестеренчастий насос, гідробак та інше обладнання з доставкою – зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті.