Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Шестерні насоси

 Шестеренні насоси використовуються для нагнітання робочої рідини в гідравлічних системах транспортних засобів, зокрема, тягачів, вантажівок, самоскидів та іншої спецтехніки.

В інтернет-магазині АВМ Груп Україна можна купити оригінальні шестеренні насоси від відомих виробників для різних видів техніки за вигідною ціною.

Шестереннийі насос HYVA від АВМ Груп Україна

Що таке шестеренний насос і як він працює

Шестеренний насос – це насос прямого витіснення, в якому обертаються дві шестерні. Ротор – це ведений елемент, який переміщує шестерню в корпусі. Взаємне обертання та блокування елементів у корпусі створюють різницю тисків і, нарешті, створюють ефект всмоктування на вході насоса, а потім витісняють середовище у напрямку до виходу. Додатковий елемент у формі півмісяця запобігає зворотному протіканню рідини до отвору всмоктування.

Шестеренні насоси для важкої техніки відрізняються від агрегатів, які використовуються для перекачування рідин, вужчими робочими зазорами. Завдяки цьому мінімізується прослизання робочих рідин, спрощується дозування та перенесення середовища. Такі пристрої здатні пропускати до 0,5 см кубічного на хвилину при широкому діапазоні температур.

Переваги шестеренного насоса:

 • мінімальна пульсація при безперервному потоці;
 • довгий термін служби;
 • пропорційне співвідношення продуктивності та швидкості;
 • простота експлуатації й обслуговування.

Розрізняють гідравлічні шестеренні насоси із зовнішнім і внутрішнім зачепленням.

Насоси із зовнішнім зачепленням – це агрегати, де одне колесо є провідним, а інше – веденим, і, повертаючись, вони виштовхують рідину до міжзубного простору, який потім відсікається зовнішньою стороною кожуха і переміщається в напрямку тиску. Там простір відкривається, зубці перекриваються і чинять тиск на рідину, яка тече до нагнітальної лінії.

У насосах із внутрішніми зубами робоче колесо із зовнішніми зубами приводить до руху колесо із внутрішніми зубами, розташованими поза центром. Ця різниця в осях створює простір, який, розрізаний перегородкою, утворює місце для всмоктування і нагнітання.

Як вибрати шестеренчастий насос

Щоб вибрати потрібний агрегат відповідно до вимог техніки, важливо враховувати наступні параметри:

 • граничні значення робочого тиску;
 • діапазон частот обертання;
 • значення допустимої в'язкості робочого середовища;
 • габарити і базові технічні характеристики.

При виникненні труднощів у виборі та купівлі гідромашин, гідроциліндрів та інших комплектуючих ви можете зв'язатися з нашими фахівцями, які дадуть відповідь на питання, що цікавлять.

Чому варто купити шестеренчастий насос з каталогу інтернет-магазина АВМ Груп Україна

На нашому сайті ви знайдете гідравлічні шестеренні насоси для тягачів, самоскидів та іншої техніки від відомих виробників: Gemma, Bonotto та інших. Ми пропонуємо:

 • прийнятні ціни на всі товари та аксесуари;
 • гарантію 1 рік на придбані комплектуючі;
 • доставку по Києву та в усі міста України;
 • професійний монтаж обладнання на виїзді або у власному сервісному центрі.

Оплатити покупку можна декількома способами:

 • через LiqPay за номером рахунку, відправленого на email;
 • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Вартість доставки розраховується компанією-перевізником і не входить у ціну товару.

Професійна установка гідравліки

Ми пропонуємо професійний монтаж гідравліки нашими фахівцями на СТО компанії або на виїзді, в зручному для клієнта місці. За підсумком роботи покупець отримує правильно встановлений і перевірений агрегат, готовий до експлуатації.