Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравлічні баки

Гідравлічні баки використовуються для зберігання, очищення і охолодження робочої рідини, будучи важливим елементом гідросистеми. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна можна купити гідробаки від відомих виробників техніки за вигідною ціною.

Бак сталевий Gemma в чорному кольорі з комплектуючими

Завдання гідравлічного бака

Гідробак — це ємність для зберігання робочої рідини, яка використовується в гідравлічній системі. Крім зберігання рідини, резервуар також використовується для таких цілей:

 • фільтрація рідини при вході в систему;
 • фільтрація повітря, що всмоктується в резервуар, коли рівень гідравлічної рідини підвищується і знижується під час роботи системи;
 • індикація рівня рідини в резервуарі;
 • індикація температури рідини;
 • напрямок поворотної рідини для мінімізації потенційної кавітації насоса і поліпшення теплопередачі;
 • нагрів холодних або маловязких рідин до необхідної робочої температури;
 • видалення частинок домішок заліза з рідини.

Гідробак обов'язково оснащується системою фільтрації, що складається зазвичай із зовнішнього і зовнішнього фільтрів. Зворотні фільтри часто розміщуються всередині резервуара для економії місця і забезпечення цілісної дифузії. Однією з переваг зворотної фільтрації є те, що заповнення бака через фільтр допомагає забезпечити чистоту системи. Зовнішні поворотні фільтри встановлюються по вертикалі вхідного патрубка і утримують забруднення поза резервуара.

Конструкція гідробака

Гідробак складається з наступних елементів:

 1. Лінія всмоктування. Всмоктуючий трубопровід з'єднує гідравлічний бак з насосом для подачі робочої рідини в контур. Він зазвичай має більший діаметр у порівнянні зі зворотним трубопроводом, а також меншу довжину для зменшення кавітації.
 2. Лінія повернення. Після виконання необхідного завдання гідравлічна рідина повертається в бак по зворотній магістралі через зворотний трубопровід.
 3. Всмоктуючий фільтр. Фільтр розміщений на всмоктуючої лінії насоса, що забезпечує подачу відфільтрованої гідравлічної рідини до насоса.
 4. Перегородка. Являє собою сталеву пластину, вбудовану в резервуар для поділу рідини по різних камерах. У результаті масло остигає, а забруднюючі речовини осідають на дні камери.
 5. Сапун. Це отвір для вирівнювання тиску повітря при зміні рівня рідини. Фільтр для сапуна захищає рідину від бруду. Занадто маленька кришка сапуна або забитий фільтр викличуть розрідження в масляному баку і кавітацію в насосах, тому сапун потребує регулярного очищення.
 6. Покажчик рівня масла. Зазвичай складається з двох ліній: для високого рівня і для низького рівня масла.
 7. Кришка заливної горловини. Використовується для доливання гідравлічного масла в резервуар.

Конструкція гідробака може відрізнятися в залежності від виробника, моделі і розміру.

Розміри гідравлічного бака

Головний критерій вибору гидробака — розмір. Емпіричне правило для визначення розміру гідравлічного резервуара передбачає, що його обсяг повинен бути в три рази більше обсягу системи. Це означає, що система з номінальною продуктивністю насоса на 10 літрів за хвилину повинна мати резервуар на 30 літрів. Правило пропонує достатній обсяг, щоб рідина залишалася в спокої між робочими циклами для відводу тепла, осадження забруднень і деаерації. Але це лише правило для початкового визначення розмірів. Керівництвом до вибору гідробаку також може бути економія місця, мінімізація використання масла або загальне зниження вартості експлуатації гідравлічної системи.

Чому варто купити гідравлічний бак інтернет-магазині АВМ Груп Україна

У каталозі ви знайдете гідробаки різного об'єму і форми, а також гідроциліндри,поршневі насоси та інше гідравлічне обладнання. Наші переваги:

 • прийнятні ціни на всі товари і комплектуючі;
 • доставка по Києву і в усі міста України;
 • гарантія 12 місяців на всю продукцію;
 • професійний монтаж обладнання на виїзді або у власному сервісному центрі.

Оплатити покупку можна:

 • через LiqPay за номером рахунку;
 • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Вартість доставки розраховується компанією-перевізником і не входить в ціну товару.

Професійна установка гідравліки

Ми пропонуємо професійний монтаж гідравліки нашими фахівцями на СТО АВМ Груп Україна або в зручному для клієнта місці.

Уточнити вартість гідробаків, поршневих насосів, пультів управління і іншого устаткування доставки можна по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті.