Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідроциліндри

Гидроцилиндр используется в большинстве видов техники, а его поломка парализует работу всей машины. Правильный подбор гидроцилиндра гарантирует его надежность и безотказность в процессе эксплуатации. В интернет-магазине АВМ Груп Украина можно купить гидроцилиндры от известных производителей для разных видов техники.

Фронтальний циліндр від AVM Груп Україна

Як працює гидроцилиндр

Гідравлічні циліндри за принципом дії поділяються на два види:

 • односторонньої дії;
 • двосторонньої дії.

Перші створюють зусилля на спеціальній рухомій ланці. Вона направляється лише в один з боків. У зворотний бік ланка може бути переміщена за допомогою пружини або сили тяжіння. У двосторонніх гідроциліндрах використовуються дві спеціальні робочі площині, що робить можливим створення двостороннього робочого зусилля на вихідній ланці. Для забезпечення зворотно-поступальних рухів рідина переміщається в різні порожнини циліндра під тиском. Будова передбачає дві робочі порожнини, що мають назви поршневої та штокової.

Принцип роботи, на якому засновані ці типи виконавчих механізмів, полягає в перетворенні енергії тиску, накопиченої в робочому тілі, на механічну енергію за рахунок зворотно-поступальних рухів виконавчого поршня. Якщо тиск робочої рідини збільшується, вона надає руху поршню, який переміщує шток поршня і змушує привід почати роботу.

Як робоче тіло використовується масло відповідної щільності, але частіше використовуються масляні суміші, які легше герметизуються, не викликають корозії та не замерзають.

Як вибрати гідроциліндр

Вибір гідравлічного циліндра залежить від машини, на яку він буде встановлений. Наприклад, при пошуку циліндра самоскида потрібно керуватися такими параметрами:

 • вантажопідйомність;
 • хід;
 • висота. 

Якщо у самоскида циліндр розташований під кузовом, вантажопідйомність має дорівнювати вазі вантажу і вазі вантажного відсіку – ці значення виражаються в тоннах. Хід залежить від відстані між точкою установки важеля циліндра та перекидним шарніром, а також від кута нахилу.

Важливим аспектом також є надійність і якість окремих елементів гідроциліндра. В каталозі гідроциліндрів нашого інтернет-магазину ви можете вибрати товари для самоскидів і напівпричепів різних марок від відомих виробників.

Чому варто купити гідроциліндр в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

Незважаючи на широкий вибір гідроциліндрів у Києві й інших містах України, купити дійсно якісну продукцію може бути не просто. Наші переваги:

 • сертифікована оригінальна продукція відомих виробників: Gemma, Hyva, Binotto, Penta, Aber;
 • широкий вибір гідроциліндрів усіх видів, із різним способом кріплення і для окремих видів машин;
 • оптові ціни на гідроциліндри завдяки прямій співпраці з виробниками і постачальниками;
 • доставка по всій території України з гарантією збереження замовленого товару;
 • установка гідроциліндрів на техніку фахівцями компанії АВМ Груп Україна на власній СТО або на виїзді;
 • гарантія 1 рік на всі гідравлічні циліндри.

Ми пропонуємо вам купити гідравлічні циліндри і комплектуючі європейської якості за українською ціною, сплативши за товар зручним способом і отримавши його з доставкою по Києву і в будь-яке місто України.

Умови оплати та доставки

Оплатити товар можна наступними способами:

 • через LiqPay за номером рахунку, відправленого на email;
 • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Доставка не входить у ціну товару і розраховується окремо, а її вартість залежить від умов надання послуг компанією-перевізником.

Професійна установка гідравліки

Правильна і надійна робота гідравлічної системи залежить від якості його установки. Ми пропонуємо професійний монтаж гідравліки на вашу техніку у власному сервісному центрі або на виїзді в зручному вам місці. Фахівці компанії проведуть усі необхідні роботи, включаючи тестування всієї системи, щоб вам не довелося витрачати час і сили на самостійну установку обладнання.