Фронтальний циліндр для самосвала

Характеристики

Робочий тиск: 140 bar.
Максимальний тиск 190 bar.
Об'єм масла: 74 л.
Вага циліндра: 339 кг.
Максимальна вага підйому ( 180 bar): 39 тон
Витяжка штоків: 5250 мм.
Діаметр вхідного / вихідного клапана: R 3/4"
Максимальна температура масла: -20 & 80 °C
В закритому стані: 1397 мм.
У відкритому стані: 6647 мм

* Продавець не несе відповідальності за пошкодження гідроциліндра, наслідком яких став неправильний монтаж або підбір не відповідає характеристикам гідравлічного обладнання.

Наша компанія займається продажем комплектів гідравліки на тягач та запасних частин гідравлічних механізмів. Купуючи нову гідравліку, Ви отримуєте товар з гарантійним терміном 24 місяці на всі комплектуючі всього комплекту.Придбати повний комплект одноконтурной або комплект двухконтурной гідравліки для всіх видів автомобілів та спецтехніки можна в Києві, Одесі, Львові, Рівному та інших містах України. Ми працюємо тільки з великими виробниками з усього світу.Також проводиться якісна установка гідравліки на самоскид у нас на СТО або з виїздом до Вас! Ми пропонуємо послуги сертифікованого фахівця з установки гідравліки на тягач по всій Україні.

У нас ви знайдете не тільки оригінальну продукцію європейських виробників HYVA (Хіва), Binotto (Бінотто), Gemma(Гемма), Hiposan(Хіпосан), OMFB, Aber (Абер), Casappa (Касаппа), Bezares (Безарес), ATOS (NAMSA), Bosch Rexroth (Бош Рексрот), Danfoss (Данфосс), Eaton, Hydac (Хюдак), Kawasaki (Кавасакі), Parker (Паркер), Penta (Пента), але і їх аналоги такого ж якості.Гарантія якості! Установка гідравліки на тягачі в Києві, Одесі, Дніпропетровську, Вінниці, Рівного та ін. Доставка в будь-який регіон України!

АВМ Груп Україна - №1 в Україні.

Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com