Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на КАМАЗ

Гідравліка KAMAZ — можливість перетворити тягач в функціональну спецтехніку з широкими можливостями. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна можна купити оригінальні комплекти гідравліки на КАМАЗ за вигідною ціною.

Широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок КАМАЗ від відомих виробників - АВМ Груп

Гідроциліндри

Гідроциліндр забезпечує підйом платформи за рахунок зворотно-поступального руху під тиском робочої рідини. У нас представлені гідроциліндри на КАМАЗ марок Hyva, Gemma, Binotto,Aber, Penta та інші для самоскидів і тягачів різних марок.

Поршневі насоси

Поршневий, або плунжерний насос необхідний для нагнітання і підтримки високого тиску в магістралі системи подачі палива. Поршневі насоси на КАМАЗ — це агрегати аксіального типу, які використовуються в гідросистемі тягача для створення і регулювання обсягу робочого тиску.

Шестерні насоси

Шестеренний насос на КАМАЗ потрібен для нагнітання робочої рідини — гідравлічного масла в гідроциліндр. Конструкція агрегату складається з двох шестерень, що призводять робоче середовище в рух.

Вали відбору потужності

Вал відбору потужності використовується для передачі крутного моменту, який створюється роботою мотора, до навісного устаткування тягача або причепа. Вал відбору потужності на КАМАЗ приєднується до картера коробки передач спеціальними болтами і забезпечує ефективну передачу потужності двигуна від КПП до коробки відбору потужності.

Коробки відбору потужності

Коробка відбору потужності КАМАЗа — агрегат в гідравлічній системі машини, який призводить навісне обладнання в дію за рахунок потужності, отриманої через вал від двигуна. Більшість КВП на тягач спочатку призначені для підключення до приводу гідронасоса, який встановлюється на кардан або коробку.

Розподільники / клапана

Розподільники на КАМАЗ регулюють і направляють потоки робочої рідини всередині гідравлічної системи, що дозволяє оператору змінювати при необхідності швидкість підняття/опускання кузова самоскида. Управління здійснюється за допомогою пневматичного пульта з кабіни водія.

Гідравлічні баки

Гідравлічний бак КАМАЗа — це ємність з листової сталі товщиною 2 мм, що складається з двох половин: верхньої з заливної горловини і сапуна і нижньої зі штуцером для зливу робочої рідини. Всі гідробаки оснащені фільтром для очищення масла перед подачею в систему.

Пульти керування

Для роботи з навісним обладнанням тягача або самоскида використовуються пневматичні пульти управління з кнопковою або важільною панеллю, за допомогою якої оператор розподіляє потоки робочої рідини за рахунок зміни положення запірно-регулюючого елемента. Пульти управління КАМАЗа — це зазвичай джойстики з пневматичним способом передачі команд і оптичним з'єднанням.

Комплектуючі

Комплектуючі на КАМАЗ — це аксесуари, необхідні для підвищення продуктивності та відмовостійкості гідравлічної системи машини. У нас ви можете придбати швидкоз'ємні муфти, повітряні фільтри, кріплення і штуцери, флянці, шланги, адаптери та інші комплектуючі від виробників.

Купити гідравліку на КАМАЗ в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

У нашому каталозі представлено широкий вибір гідравлічного обладнання для тягачів і самоскидів КАМАЗ, які ми продаємо:

  • з сертифікатами оригінальності і якості;
  • з гарантією 12 місяців від моменту отримання;
  • за вигідною ціною, зі знижками, по акціях;
  • з доставкою по Києву і в будь-яке місто України.

Ми продаємо тільки сертифіковану оригінальну продукцію відомих світових і вітчизняних виробників. У нас можна замовити професійний монтаж гідравлічного обладнання з виїздом фахівців «АВМ Груп Україна» за Вашою адресою або в сервісному центрі компанії.

Умови оплати та доставки гідравліки на КАМАЗ

Оплатити товар можна:

  • через LiqPay за номером рахунку;
  • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
  • безготівковим способом (для юросіб).

Замовте гідравлічне обладнання за вигідною ціною —зателефонуйте нам по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті.