Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Комплектуючі

Якісні комплектуючі та аксесуари покращують продуктивність і надійність гідравлічної системи, продовжують термін служби обладнання, знижують вартість експлуатації та обслуговування машини. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна можна купити оригінальні комплектуючі та аксесуари для гідравлічного обладнання від відомих виробників за вигідною ціною.

Комплект для гідравліки Gemma

Чому важливо міняти комплектуючі для гідравліки

Деякі власники гідравлічного обладнання припускають, що гідравліка може працювати безкінечно, не вимагаючи обслуговування і заміни деталей, що принципово невірно. Розглянемо три причини, чому потрібно регулярно міняти деталі і витратні матеріали.

Безпека

Закон про безпеку та гігієну праці свідчить, що обладнання має бути безпечним для використання, регулярно проходити діагностику і технічне обслуговування. Це важливо не тільки для ефективної і безперебійної роботи самого обладнання, а й для безпеки людей, що працюють з ним. Наприклад, витік гідравлічної рідини через розрив шлангу високого тиску в результаті зносу може стати причиною небезпечної ситуації. У такому разі тільки регулярна заміна комплектуючих гарантує безпеку всіх, хто взаємодіє з гідрообладнанням.

Зниження експлуатаційних витрат

Багато несправностей гідравлічного обладнання найчастіше викликані накопиченням бруду, води і твердих частинок у системі. При відсутності своєчасної заміни деталей, наприклад, фільтрів для гідравлічного баку, це може призвести до потрапляння забрудненої олії в систему і її виходу з ладу з необхідністю дорогого ремонту. Якісне очищення масла продовжує термін служби фільтрів, насосів, циліндрів і клапанів, що означає, що вони не вимагатимуть швидкої заміни.

Мінімізація часу простою

Заміна деталі займає не більше години, тоді як усунення серйозної поломки може зайняти дні або навіть тижні. За цей час ваша компанія втрачає колосальний прибуток, ризикуючи додатковими витратами і втратою клієнтів.

Переваги придбання комплектуючих для гідравліки у каталозі інтернет-магазину АВМ Груп Україна

На нашому сайті ви знайдете комплекти гідравліки на тягач та самоскиди, а також гідробаки, шестеренні насоси, коробки відбору потужності та інше обладнання, яке ми продаємо:

  • з 12-місячної гарантією;
  • за низькою ціною за рахунок прямого співробітництва з виробниками;
  • з доставкою по Києву та в усі міста України.

Проплатити покупку можна:

  • через LiqPay за номером рахунку, відправленому на e-mail;
  • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
  • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Ми також пропонуємо професійний монтаж гідравліки нашими фахівцями на власній СТО або на виїзді, в зручному для вас місці.

Замовте комплектуючі на гідравліку, гідроциліндри, коробки відбору потужності та інше обладнання за вигідною ціною з доставкою – зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку на сайті.