Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на МАЗ

Гідравлічна система відкриває широкі можливості експлуатації вантажівки, перетворюючи її в спецтехніку: тягач, кран, маніпулятор або самоскид. Більшість МАЗів гідрофіковані в заводських умовах, але при необхідності встановити гідравліку можна і після покупки на спеціальній СТО.

Широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок МАЗ від відомих виробників - АВМ Груп

Гідравліка на МАЗ

Гідравлічне обладнання дозволяє використовувати навісні механізми, такі як кран або маніпулятор для розширення функціональних можливостей техніки. У нашому каталозі представлені комплекти гідравліки на МАЗ, які включають: шестеренчастий або поршневий насос, вал відбору потужності і коробку відбору потужності, гідробак, пульт управління та інші комплектуючі, а також необхідні елементи для кріплення.

Шестерні насоси

Шестеренний насос використовується для створення тиску в гідросистемі за рахунок витіснення робочої рідини між камерами гідравлічного насоса. Шестеренні насоси МАЗ мають високу потужність і ефективність при мінімальних витратах ресурсів.

Вали відбору потужності

Вал відбору потужності МАЗ необхідний для передачі обертання від двигуна навісного устаткування, а також активним причепам та іншим механізмам. Підходить для установки на коробки передач з ретард і без ретард, що робить його універсальним комплектуючим для будь-якої моделі тягача або самоскида МАЗ.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на МАЗ — телескопічні фронтальні агрегати, які прості в експлуатації, відрізняються високою зносостійкістю і забезпечують високу щільність подачі потужності в порівнянні з гідроциліндрами іншого типу.

Поршневі насоси

У важкій техніці МАЗ встановлені поршневі насоси високої потужності, які за рахунок зворотно-поступальних рухів швидко нагнітають тиск в систему, приводячи в робочий стан підвісне обладнання. Поршневі насоси на МАЗ бувають однопотокові і двопотокові, що визначає характер їх використання, наприклад, для підключення крана або платформи.

Коробки відбору потужності

КВП — це агрегат, який відбирає потужність у двигуна і передає енергію крутного моменту до приводу, через який вона надходить до навісного устаткування машини. Коробки відбору потужності на МАЗ підключаються безпосередньо до коробки передач за допомогою кріпильних болтів або монтуються на роздавальну коробку в залежності від виду машини і характеру використання.

Розподільники / клапани

Розподільні клапани на МАЗ потрібні для зміни напрямку потоків рідини всередині гідравлічної системи, що дозволяє управляти навісним обладнанням. Схема підключення клапанів може бути послідовною або паралельною в залежності від конструкції пристрою і доступного кількості секцій: від однієї до шести.

Гідравлічні баки

Гідравлічні баки МАЗ — це сталеві або алюмінієві ємності від 70 до 220 літрів з товщиною стінок 2,0-2,5 мм, які використовуються для зберігання і подачі масла в гідросистему машини. Для очищення масла встановлені фільтри на клапани, а сама ємність оснащена спеціальним індикатором, який показує рівень робочої рідини.

Пульти керування

Робота з навісним обладнанням неможлива без використання пульта управління МАЗ, який регулює роботу запірних механізмів за рахунок зміни тиску в системі і розподілу потоків робочої рідини в системі. В машинах МАЗ переважно використовуються джойстики з оптичним типом з'єднання для пропорційного управління.

Комплектуючі

Комплектуючі на МАЗ включають штуцери, кріпильні болти, повітряні фільтри, шланги, адаптери та інші компоненти, необхідні для правильної і безперебійної роботи гідрообладнання і функціонування системи в цілому.

Переваги покупки гідравліки на МАЗ в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

У нас ви знайдете гідрообладнання і комплектуючі від відомих виробників: Gemma, Binotto та інших. Ми пропонуємо:

  • гарантію 1 рік на придбані товари;
  • доставку по Києву і в усі міста України;
  • професійний монтаж обладнання на виїзді або у власному сервісному центрі.

Оплатити покупку можна:

  • через LiqPay за номером рахунку, відправленому на e-mail;
  • готівкою при доставці товару (тільки по Україні);
  • безготівковим способом (для юридичних осіб).

Вартість доставки розраховується компанією-перевізником і не входить в ціну товару.