Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на DAF

Тягачі DAF поєднують підвищену ходову потужність, неймовірну економію палива і високий комфорт для водія, а ще можливість використання навісного обладнання. Незалежно від того, чи є потреба в перевезеннях на великі відстані, використання техніки у будівництві або при важких умовах праці, гідравлічне обладнання істотно розширює можливості машини для вирішення будь-яких завдань.

Широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок DAF від відомих виробників - АВМ Груп

Гідравліка на ДАФ

Комплект гідравліки на DAF — це зручне рішення для підключення до тягача навісного обладнання: крана, маніпулятора, платформи, самоскида, напівпричепа з рухомою підлогою. Він дозволяє відразу підключити всі необхідні пристрої гідравлічної системи тягача і позбавляє від необхідності купувати кожну деталь окремо. Стандартний комплект гідравліки на DAF включає насос, вал і коробку відбору потужності, розподільний клапан, гідробак, пневмопульт управління, а також усі необхідні кріплення.

Шестерні насоси

Шестеренний насос DAF нагнітає рідину в робочу камеру за допомогою обертання двох шестерень.

Вали відбору потужності

ВВП — важливий елемент у системі управління навісним обладнанням, який передає потужність мотора від КПП тягача до коробки відбору потужності. Вали відбору потужності на DAF бувають як для коробок з ретард, так і без неї. Наші фахівці допоможуть у виборі валу відповідно до типу кпп вашого автомобіля.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на DAF — фронтальні агрегати, які виконують роботу шляхом зворотно-поступального руху за рахунок тиску робочого середовища.

Поршневі насоси

У тягачах DAF використовуються аксіально-поршневі і поршневі насоси, які швидко нагнітають тиск в гідравлічну систему, видаючи вдвічі більше тиску, ніж шестеренні насоси, що робить їх ідеальним рішенням для управління краном або маніпулятором.

Коробки відбору потужності

Коробка відбору потужності DAF підключається безпосередньо до КПП і передає потужність від двигуна навісного устаткування. Висока потужність і крутний момент роблять КВП ефективним рішенням для управління кранами, маніпуляторами, рухливими платформами.

Розподільники / клапани

Розподільники на DAF використовуються у гідравлічних системах з закритим або відкритим центром для зміни напрямку потоків робочого середовища усередині системи, що дозволяє управляти навісним обладнанням. Кожен розподільник оснащений запобіжним клапаном.

Гідравлічні баки

Гідравлічні баки DAF виготовляються з листової сталі або алюмінію завтовшки 2-3 мм, мають підкладку під пояс з гуми, заливну горловину з пластиковою кришкою і індикатор рівня масла, який дозволяє зручно контролювати витрату робочої рідини.

Пульти керування

Пульти керування DAF потрібні для роботи з навісним обладнанням з кабіни оператора. Вони мають пневматичний принцип роботи, який передбачає використання клапанів для розподілу потоків робочої рідини у системі для управління обладнанням.

Комплектуючі

Повноцінне функціонування гідравлічної системи і підключеного навісного обладнання неможливо без регулярної заміни витратних матеріалів і комплектуючих. Комплектуючі на DAF — це набір аксесуарів: штуцери, кріпильні болти, повітряні фільтри, шланги, адаптери та інше.

Вигоди покупки гідравліки на DAF в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

Ми пропонуємо гідравлічне обладнання від відомих і перевірених виробників, яке ви можете купити:

  • за ціною без посередників;
  • з гарантією 12 місяців;
  • з доставкою по Києву і в усі міста України;
  • з професійною установкою фахівцями АВМ Груп Україна в сервісному центрі компанії або на виїзді.

Для оплати товару ви можете використовувати:

  • сервіс LiqPay;
  • готівковий розрахунок при доставці товару (тільки по Україні);
  • банківський переказ (для юридичних осіб).

Замовте гідравліку на ДАФ — зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку у формі зворотного зв'язку на сайті.