Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на MAN

Комплект гідравлічної системи дає можливість використовувати вантажний автомобіль як техніку спеціального призначення: кран, маніпулятор, самоскид. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна представлений широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок MAN від відомих виробників.

Широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок MAN від відомих виробників - АВМ Груп

Гідравліка на MAN

Комплект гідравліки — це набір обладнання та комплектуючих для проведення гідрофікаціі вантажівки, якщо вона не була виконана на заводі. У комплект гідравліки на тягач MAN входять:

 • шестерінчастий або поршневий насос;
 • вал відбору потужності;
 • коробка відбору потужності;
 • розподільний клапан;
 • гідравлічний бак;
 • пневматичний пульт управління;
 • кріплення і сполучні елементи.

Ви можете замовити професійну гідрофікацію свого тягача МАН в одному з сервісних центрів АВМ Груп Україна або в зручному для вас місці фахівцями компанії.

Гідравлічні баки

Гідравлічні баки на MAN потрібні для зберігання і подачі в гідравлічну систему робочої рідини. Вони виготовляються з алюмінію або листової сталі. Монтуються баки за кабіну або на бічну частину рами за допомогою кріпильних болтів. Для очищення масла перед подачею в систему гідробаки оснащують повітряним і масляним фільтрами, а також штуцером для видалення відпрацьованої робочої рідини.

Шестеренні насоси

Шестеренні насоси на MAN служать для нагнітання і підтримки необхідного рівня тиску у гідравлічній системі. Переміщення робочої рідини здійснюється за допомогою обертання шестерень, при якому масло видавлюється під тиском в систему. Завдяки такій конструкції і принципу дії шум від роботи насоса є мінімальним.

Вали відбору потужності

Вал відбору потужності на MAN — це агрегат, який передає обертання від двигуна на навісне обладнання, активні причепи та інші механізми.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на MAN потрібні для перетворення енергії робочої рідини в механічну енергію, що забезпечує поступальний рух. Рухомим елементом виступає корпус циліндра або шток.

Коробки відбору потужності

Коробка відбору потужності MAN виконує важливу задачу для забезпечення роботи навісного обладнання — відбирає частину крутного моменту двигуна і передає її наступним пристроям : кран, платформа, маніпулятор,самоскид. Енергія передається через гідронасос або карданний вал.

Розподільники / клапани

Розподільні клапани на MAN використовуються для направлення і перерозподілу потоків робочої рідини, управління пуском і зупинкою потоків, а також для регулювання тиску і витрати гідравлічного масла.

Поршневі насоси

Поршневі насоси на MAN бувають однопотокові і двопотокові і використовуються для нагнітання робочого тиску в гідравлічній системі.

Пульти керування

Пульти управління на MAN — джойстики для пневматичного управління запірними механізмами гідравлічної системи, що дозволяє регулювати тиск для роботи окремого підключеного обладнання.

Комплектуючі

Набір комплектуючих для MAN включає цілий ряд елементів, без яких неможлива повноцінна робота основного гідравлічного обладнання і всієї системи. Сюди відносять: повітряні і масляні фільтри, кріплення і з'єднувальні елементи, штуцери і трубки, адаптери та інше.

Переваги покупки гідравліки на MAN в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

У нашому інтернет-магазині ви знайдете все необхідне обладнання для гідрофікаціі вашої вантажівки МАН. Ми пропонуємо:

 • оригінальну і сертифіковану продукцію брендів Gemma, Binotto, Eaton-Fuller та ін.;
 • вигідні ціни за рахунок прямих поставок запчастин і устаткування від виробників;
 • доставку по Києву та всій території України партнерськими компаніями-перевізниками.

На всі товари з нашого каталогу діє додаткова гарантія на 12 місяців з моменту покупки.

Умови оплати та доставки гідравліки на MAN

Для оплати замовлення можна використовувати:

 • LiqPay за номером рахунку;
 • готівковий розрахунок при доставці (тільки по Україні);
 • безготівкову оплату (для юридичних осіб).

Уточнити умови покупки або доставки гідравлічного обладнання на тягачі МАН можна за телефонами, вказаними на сайті.