Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на Mercedes

Навряд чи в світі знайдеться більш впізнавана марка автомобілів, ніж Мерседес. Бренд випускає як легкові, так і вантажні машини. Якраз останні користуються популярністю в Україні, курсуючи між усіма містами країни. Традиційна німецька якість і сучасний дизайн служать основними причинами любові водіїв до цієї марки. Але функціоналу заводських моделей не завжди вистачає для ефективного виконання всіх завдань. Тому власники машин часто вдаються до гідрофікаціі.

Для чого використовується гідравліка на тягач Mercedes

Системи, робота яких заснована на тиску рідин, є найпростішим способом модернізації тягача. До того ж вважається досить бюджетним, щоб їм міг скористатися будь-який власник авто. Рішення купити гідравліку на Мерседес дозволяє зі звичайної вантажівки зробити:

 • самоскид з відкидним кузовом, причому на різні боки;
 • бетонний міксер для перевезення цементу;
 • маніпулятори різного типу і призначення;
 • фуру з рухомою підлогою.

Гідрофікація використовується, щоб розширити функціонал вантажівки (наприклад, самоскидний кузов) або модернізувати авто для вузької спеціалізації (наприклад, модифікація в автовоз).

Яку можна купити гідравліку на тягач Мерседес

В першу чергу рекомендується вибирати якісні модулі від перевірених виробників. До таких відносяться:

 • Hyva;
 • Gemma;
 • Binotto;
 • Aber;
 • Penta.

Комплектуючі гідравліки цих та інших брендів представлені в нашому каталозі гідравліки на тягач Mercedes. Є системи в зборі та окремі деталі, призначені для заміни зламаних деталей або самостійного складання схеми гідравліки. Асортимент досить великий, щоб підібрати комплект під будь-які завдання від перевезення нестандартних вантажів до бурильних установок.

Головне, взяти базові модулі, які відповідають за роботу системи будь-якої складності. До них відносяться такі установки, як гідробаки і вали відбору потужності, різні насоси і розподільники, гідравлічні циліндри і керуючі панелі. Всі ці пристрої є в наявності на складі нашої компанії в Києві і готові до відправки в будь-який населений пункт країни.

Гідробаки

Для зберігання масла для гідравліки використовуються гідравлічні баки на Mercedes. Це герметичні ємності, які встановлюються за кабіну або на раму замість другого штатного бензобака.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на Mercedes потрібні, щоб перетворити силу тиску робочої рідини в механічну енергію. Пристрій, що піднімає кузов самоскида, і є гідроциліндр.

Поршневі насоси

Поршневі насоси на Mercedes використовуються для нагнітання і підтримки тиску робочої рідини в гідравлічній системі.

Пульти керування

Для запуску, зупинки та регулювання режиму роботи встановлюються пульти керування на Mercedes. Бувають механічними і електронними, внутрішніми (в кабіні) і зовнішніми.

Розподільники і клапани

Розподільники/Клапани на Mercedes відповідають за перенаправлення робочої рідини по контурах, а в деяких випадках і за тиск в окремих механізмах.

Шестеренні насоси

Шестерні насоси на Mercedes потрібні, щоб перекачати масло з гідробака в систему і назад. Механізм із простою конструкцією і однією з найважливіших функцій.

Вали відбору потужності

Вали відбору потужності на Mercedes пускають у хід весь гідравлічний механізм. З їх допомогою частина крутного моменту двигуна машини передається насосів і механізмів.

Краща гідравліка для тягач Mercedes на ринку України

У нашому каталозі представлено найширший в Україні асортимент модулів для гідрофікаціі вантажівок. Комплектуючі на Mercedes — тільки частина наших товарів і послуг. Ми пропонуємо:

 • комплексну гідрофікаціі тягачів з професійним підбором обладнання досвідченими механіками;
 • установку і обслуговування гідравлічних систем в спеціалізованих боксах;
 • виїзд робочої бригади на місце стоянки машини для монтажу системи, ремонту або проведення ТО;
 • інформаційний супровід і консультації з приводу експлуатації.

Всі товари каталогу мають сертифікати якості та автентичності від виробників. Поставляються безпосередньо з заводів, що дозволило максимально знизити підсумкову ціну.