Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на ZF

Тягачі MAN, DAF, Renault з коробкою ZF — це популярна серія вантажних автомобілів з надійною КПП. Остання є особливістю конструкції і користується популярністю завдяки високому рівню надійності, великому запасу робочого ресурсу та невибагливості до умов експлуатації. Більшість вантажівок МАН на дорогах України обладнані саме такою коробкою перемикання передач, а при покупці майбутній власник намагається підібрати авто в цій модифікації. Незважаючи на популярність моделей, вони не позбавлені головного недоліку всіх тягачів — обмеженого функціоналу. Адже причіп далеко не єдиний тип обладнання, доступний для установки. Для інших, щоправда, потрібно переобладнати машину. Зробити це простіше за все за допомогою гідравлічної системи.

Для чого використовується гідравліка на MAN c коробкою ZF

Гідравлічне обладнання потрібно, щоб переобладнати тягач. Найчастіше за допомогою гідрофікаціі вантажівки модернізують в:

 • самоскидні причепи;
 • автоплатформи;
 • автовози;
 • рефрижератори;
 • бетонні міксери;

Можливі й більш складні схеми. Наприклад, автокрани або фури з рухомою підлогою. Можна реалізувати навіть самоскиди з кузовом, який відкидається на різні боки, або піднімається не в повному обсязі, а лише один з бортів. Специфіка гідравлічного обладнання дозволяє створити систему будь-якої складності.

Яку можна купити гідравліку на МАН з коробкою ЗФ

Рекомендується звернути увагу на вироби топових виробників і відомі по всьому світу бренди. У нашому каталозі це Hyva, Gemma, Binotto, Aber і Penta. Хоча представлені і інші виробники з більш бюджетними цінами. Але названі вище бренди — запорука ефективної, безпечної і довговічної роботи гідравліки на MAN з коробкою ZF і для будь-яких інших марок вантажівок.

Основним завданням є правильний підбір комплектуючих гідравлічної системи. Незалежно від її складності та підсумкового призначення, в схему повинні входити:

 • гідробаки і насоси;
 • гідроциліндри та клапани;
 • точки доступу до управління;
 • вали відбору потужності.

З цією базою можна зібрати будь-який спецтранспорт, від самоскида з боковим відкидання кузова до механічного маніпулятора. Важливо тільки, щоб в гідравліці MAN ідеально збігалися перетину сполучних груп. Тому краще брати продукцію одного виробника. Хоча комбінуючи вироби різних брендів можна домогтися здешевлення системи.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на zf встановлюються безпосередньо в механізм підйому кузова самоскида і приводять його в рух. Саме самоскид є найпростішим прикладом використання гідроциліндра, де сила тиску рідини перетворюється в механічну енергію для підняття великої ваги.

Поршневі насоси

Поршневі насоси на zf в гідрофікаціі потрібні для нагнітання тиску в системі. За рахунок цього механізму масло надходить до маніпуляторів.

Пульти керування

Пульти керування на zf, представлені, кнопковими або важільними панелями (є і електронні моделі), відповідають за включення і вимикання системи. У складних схемах гідравліки також мають функцію управління декількома контурами або регулювання робочих режимів.

Розподільники і клапани

Розподільники/Клапани на zf розподіляють або обмежують рух масла по гідравлічній системі. Найчастіше використовуються в гідравліці з декількома контурами. Деякі моделі можуть також регулювати тиск.

Шестеренні насоси

Шестерні насоси на zf відповідають за передачу масла з гідробака в систему. Конструкція з двох шестерень (завдяки обертанню і контакту зубців між собою) створює різний тиск на вході і виході насоса.

Вали відбору потужності

Вали відбору потужності на zf підключаються до двигуна машини, і використовуються в якості приводу, змушуючи працювати всю систему. Енергію вони отримують від обертання двигуна і передають її на насоси.

Гідравліка на MAN з коробкою ZF: комплексне обслуговування від AVM Груп

Комплектуючі на zf — один з основних напрямків діяльності нашої компанії. Ми надаємо весь спектр послуг з гідрофікаціі тягачів цієї марки, включаючи:

 • професійну консультацію механіка по підбору деталей;
 • виїзд команди техніків на місце дислокації машини для монтажу обладнання;
 • ремонт і обслуговування;
 • відправку деталей по всій країні зі складу в Києві.

В наявності сертифікати якості на всі вироби з каталогу, гідравлічні системи в зборі та окремі модулі.