Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на Volvo

Volvo — шведський автомобільний бренд, який спочатку займався виробництвом літаків. Автомобілі цієї марки зберегли головні принципи авіабудування: надійність конструкції і міцність матеріалів. Тому тягачі Вольво дуже популярні в Україні. Їх використовують для різноманітних завдань, але власники завжди впевнені в тому, що автомобіль заведеться і справно працюватиме. Здебільшого на наших дорогах зустрічаються моделі FH 10, 11, 12 і 13. Їх цінують за витривалість і невибагливість, хоча назвати автомобілі бюджетними не можна.

Для чого використовується гідравліка на Volvo

За допомогою гідравліки, Volvo можна модернізувати під різні завдання. На базі традиційної вантажівки створюється спеціалізована техніка. Це може бути як автовоз, так і платформа для транспортування негабаритних вантажів. Варіантів безліч. Головне, точно знати, які завдання має виконувати машина, і підібрати потрібне обладнання не складає труднощів.

Яку можна купити гідравліку на Вольво

По-перше, найважливіший момент — якість модулів. Чим вона вище, тим довше прослужить вся система. А значить, потрібно вибирати деталі від відомих виробників, які спеціалізуються на виготовленні гідравліки для вантажівок. Найкраще придбати вироби брендів Hyva, Gemma, Binotto, Aber або Penta. У нашому каталозі представлена ​​як продукція цих виробників, так і інших, не менш надійних.

По-друге, потрібно визначитися, який функціонал потрібен машині. Це допоможе точно вирішити, з яких модулів збирати систему. Хоча існує базовий набір, без якого гідравліка працювати не буде:

 • гідробаки;
 • гідроциліндри;
 • насоси;
 • елементи управління;
 • розподільники і клапани;
 • вали відбору потужності.

Кожна деталь важлива для функціонування гідросистеми, і повинна підбиратися ретельно. Питання не тільки в якості елементів, а й у їх відповідності.

Гідробаки

Гідравлічні баки на Volvo використовуються для зберігання робочої рідини, в більшості випадків — мастила. Встановлюються на рамі вантажівки.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на Volvo потрібні, щоб перетворити тиск мастила в механічну енергію. Вони, наприклад, піднімають кузов самоскида. Відрізняються довжиною ходу внутрішнього поршня.

Поршневі насоси

Поршневі насоси на Volvo нагнітають тиск в робочих механізмах за рахунок зворотно-поступального руху плунжера.

Пульти керування

Пульти керування на Volvo потрібні для активації і контролю гідравлічної системи. Бувають кнопковими, важільними або електронними.

Розподільники і клапани

Розподільники/Клапани на Volvo встановлюються для правильного руху мастила по системі: перенаправлення і зміни тиску.

Шестеренні насоси

Шестерні насоси на Volvo відповідають за перекачку робочих рідин з гідробака в систему і назад. Складаються з двох шестерень, зубці яких чіпляються один за одного.

ВВП

Вали відбору потужності на Volvo передають крутний момент двигуна на гідравлічні механізми, приводячи їх в рух. Можуть працювати як при нейтральній передачі, так і під час їзди.

Надійна гідравліка на тягач Volvo від AВМ Груп Україна

Комплектуючі на Volvo в нашому каталозі представлені широким асортиментом деталей. В наявності готові комплекти і окремі елементи, з яких можна зібрати гідравліку самостійно. При цьому:

 • консультації з гідрофікаціі від механіків, а не звичайних менеджерів;
 • послуги виїзної бригади техніків з монтажа та обслуговування гідравлічних систем на місці дислокації автомобіля;
 • склад в Києві з постійною наявністю всього асортименту, представленого на сайті;
 • доставка і установка гідравліки здійснюється по всій території України;
 • є сертифікати якості на продукцію і офіційні договори співпраці з виробниками;
 • здійснюється гарантійне, післягарантійне, планове і екстрене технічне обслуговування.

Всі товари каталогу мають сертифікати якості та автентичності від виробників. Поставляються безпосередньо з заводів, що дозволило максимально знизити підсумкову ціну.