Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки. Компанія АВМ ГРУП Україна. Гідравліка, гідроциліндри, гідравлічні баки, установка гідравліки.
Лесі Українки 21 Piвненська обл., м. Острог
+380984819191 avmuagroup@gmail.com

Гідравліка на Renault

Для оформлення потрібно клікнути на кнопку «Купити» у верхньому правому кутку на сторінці товару, зробити замовлення по телефону або через форму зворотного зв'язку. Оплатити покупку можна:
s — це тягачі, самоскиди та інші види вантажних автомобілів, встановлення гідравліки на які розширює можливості їх використання. В інтернет-магазині АВМ Груп Україна ви можете купити деталі для гідросистеми тягачів Рено за вигідною ціною від надійних виробників.

Широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих для вантажівок Renault від відомих виробників - АВМ Груп

Гідравліка на Рено

Замість того, що купляти кожен елемент гідравлічної системи окремо, вигідніше купити комплект гідравліки на Renault, який включає:

 • шестеренчастий або поршневий насос;
 • вал відбору потужності;
 • коробку відбору потужності;
 • розподільний клапан;
 • гідравлічний бак;
 • пульт управління;
 • елементи кріплення.

Комплект гідравліки дозволяє швидко провести гідрофікацію машини в спецтехніку будь-якого виду: самоскид, тягач, сміттєвоз.

Коробки відбору потужності

Коробка відбору потужності Renault є ключовим компонентом гідросистеми і використовується для отримання і передачі потужності від двигуна до гідронасоса підвісного обладнання. КВП у нашому каталозі призначені для КПП моделей Renault B9-150, Renault B18-150, Renault B18-200 L42 та інших, мають середню потужністю 33,2 Kw і крутний момент 32,3 Kgm.

Розподільники / клапани

Розподільники на Renault потрібні для розподілу і направлення потоків масла (робочої рідини) всередині системи. Вони допускають послідовне або паралельне підключення зі збільшенням можливої кількості секцій до 7 одиниць.

Гідравлічні баки

Гідравлічні баки Renault відрізняються високою міцністю і довговічністю завдяки використанню високоякісної листової сталі або алюмінію завтовшки 2,0-2,5 мм. Стики листів верхньої і нижньої частини бака з'єднані зварним швом для запобігання протікання, а фланцева система фільтрування забезпечує надходження в систему масла, очищеного від твердих частинок.

Шестерні насоси

Шестерні насоси Renault використовуються для створення і підтримки тиску в гідравлічній системі за допомогою переміщення робочої рідини за рахунок обертання двох шестерень. Завдяки особливій конструкції, що поєднує в одному блоці вал шестерні і приводу, зменшується шум від роботи і перепади в тиску всередині системи. Це забезпечує стабільну і правильну роботу підвісного обладнання, а також мінімізує знос комплектуючих за рахунок підтримки постійного тиску.

Вали відбору потужності

Вал відбору потужності на Renault використовується в гідравлічній системі в якості сполучної ланки між коробкою відбору потужності і КПП, передаючи потужність двигуна від КПП до КВП.

Гідроциліндри

Гідроциліндри на Renault використовуються на тягачах, самоскидах та іншій техніці Рено в будь-яких експлуатаційних умовах і для виконання різного роду завдань.

Поршневі насоси

Поршневі насоси на Renault використовуються для нагнітання і підтримки в гідравлічній системі стабільного робочого тиску. Для цього застосовуються однопотокові і двопотокові насоси з високою безперервною швидкістю обертання і тиском.

Пульти управління

Пневматичні пульти управління Renault — простий, надійний і зручний інструмент управління навісним обладнанням з кабіни оператора. Він передбачає використання запірних механізмів для регулювання тиску в магістралях системи для його подачі до окремого обладнання.

Комплектуючі

Необхідність заміни окремих елементів гідравлічної системи може викликати труднощі, якщо є сумніві стосовно якості і надійності комплектуючих. Ми пропонуємо широкий вибір комплектуючих для Renault від перевірених виробників з гарантією якості продукції.

Чому варто купити гідравліку на Renault в інтернет-магазині АВМ Груп Україна

У нашому каталозі представлено широкий вибір гідравлічного обладнання та комплектуючих від таких брендів як HYVA, Gemma, Binotto та ін., яке можна вигідно купити у нас, тому що:

 • у нас доступні ціни за рахунок прямого співробітництва з виробниками;
 • ми даємо додаткову гарантію 12 місяців на всі товари;
 • доставляємо замовлення по Києву і всій території України партнерськими компаніями-перевізниками;
 • професійно встановлюємо гідравліку на виїзді або на СТО компанії.

Умови оплати та доставки гідравліки на Рено

Для оформлення потрібно клікнути на кнопку «Купити» у верхньому правому кутку на сторінці товару, зробити замовлення по телефону або через форму зворотного зв'язку. Оплатити покупку можна:

 • за рахунком, виставленим на e-mail через LiqPay;
 • шляхом готівкової оплати (тільки по Україні);
 • безготівковим способом (для юридичних осіб);

Вартість доставки товару по території України розраховується окремо і оплачується покупцем.